DELTA TRADE COMPANY SERVİCE

Hakkımızda bilgileri bu sayfadan veya deltatradecompany.com adresinden öğrenebilirsiniz.

DELTA TRADE COMPANY SERVİCE

1997 yılından günümüze sağlık sektöründe yapımı tamamlanan hizmetlerin ve müşterilerimizin teknik anlamda çözüm ortağıyız.

23 yıldır biyomedikal ve teknik alanda çalışmakta olan personellerimizin eğitiminin yanı sıra ekipmanlar için de yatırım yapılmaktadır.

7 Bölge de 120 den fazla teknik personelimiz ile 25 in üzerinde servis aracımızla hizmet sunmaktayız.

Aynı zamanda Yurtdışında yapılan projelerin başta Irak, Moldova, Somali, Sudan, Libya, Dubai olmak üzere birçok ülkede hizmet vermekteyiz

Teknik Servis Hizmetin’de geçmiş projelerden elde edilen deneyimle Marka/Model gözetmeksizin tüm tıbbi cihazlara hizmet verebilmekteyiz.


Misyonumuz

Sağlık sektöründeki değişimi ve gelişimi yakından takip eden, dinamik, yenilikçi ve örnek şirket kültürüyle tüm partner ve çalışanlarının mutlu bir ailenin parçası olarak hissetmesini amaçlayan DELTA TRADE COMPANY SERVICE, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için zengin ürün portföyünü teknolojinin gereksinimine göre sürekli yenileyerek sürdürülebilir güvenin ve kalitenin adı olmayı amaçlar.

DTC çözüm odaklılığı ve insan odaklılığı ön planda tutar. DTC için, anahtar teslim konsepti ile Dünyadaki lider üreticiler ile yatırımcıya avantajlı fiyat sunarak kaliteyi buluşturmak en önemli hedeftir.


Hakkımızda-sayfası-logo

Vizyonumuz

DELTA TRADE COMPANY SERVICE olarak ülkemizde ve dünyada “Önce İnsan Sağlığı ” ilkesiyle sağlık sektöründe sürdürülebilir kaliteyi ve yenilikçi hizmet anlayışını uygulamak için yola çıktık.Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız anahtar teslim projelerimizde, sağlıktaki en son teknolojileri kullanmayı, yüksek hizmet kalitesini, insan odaklılığı ve mükemmelliği ilke edindik.

DTC ailesi olarak hedefimiz; kendini sürekli geliştiren kadromuzla ve aynı tutkuyu ve hedefleri paylaşan paydaşlarımızla, sağlık sektöründe vazgeçilmez ilkelerimizi muhafaza ederek, tercih edilen lider firma olmaktırparallax background

Kalite Belgelerimiz

Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlayacak, kusursuz hizmetleri, tam zamanında, topluma hizmet anlayışı ile sunmak öncelikli amacımız ve görevimizdir.

İLETİŞİM