İnfüzyon Enjektör


Codan Argus'un füzyon ve enjektör pompaları İsviçre üretimi olup ülkemizdeki tek yetkili distribütörü 1997 yılında günümüze sadece DELTA TRADE COMPANY’dir.

Codan Argus 717V infüzyon pompası temel görevi, istenilen ilacı istenilen doz ve sürede hastaya infüze etmektir. Cihazın arayüzü tamamı ile Türkçe olup, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Eski ve günümüzde tercih edilmeyen dosiflow yönteminin yerini olarak güvenli ve kontollü bir gönderim sağlamaktadır. Cihaz hastanelerde hasta katları, acil, ambulans, ameliyathane, onkoloji-kemoterapi ve bütün yoğun bakımlarda kullanılabilir. Tamamen set bağımsız olarak çalışan Argus 717V infüzyon pompası, uluslararası piyasada kabul görmüş bütün infüzyon pompa setleri ile çalışabilir.
 

Codan Argus

Toplamda Türkiye genelinde yaklaşık 20 bin adet cihazın satışını ve kurulumunu gerçekleştirip Türkiye genelinde 7 bölgede bulunan şube ve personellerimiz ile kesintisiz servis vermeye devam etmekteyiz.

Aynı zamanda infüzyon pompa setleri, enjektör pompaları için şırınga ve uzatma line’larının satışını yine Delta Trade Company gerçekleştirmektedir

Codan Argus 616S

Codan Argus 616S Incare ve 616S TCI olarak ayrılan 2 çeşit enjektör pompalarının temel görevi yine istenilen ilacı, istenilen doz ve sürede hastaya şırınga ile infüze etmektir. Cihazın arayüzü tamamı ile Türkçe olup, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Incare modelimiz, temel olan bütün özelliklere sahip olup genel kullanım amaçlı bir enjektör pompasıdır.
Cihaz hastanelerde hasta katları, acil, ambulans, ameliyathane ve bütün yoğun bakımlarda kullanılabilir. TCI(Target controlled infusion) yani hedef kontollü infzüyon özelliği olan enjektör pompamız ise anestezi uzmanlarına yönelik geliştirilmiş olup kullanılan anestezi ilaçlar için özel gönderim modları ve protokolleri mevcuttur.
 
İLETİŞİM

jp789

jp789

doa penglaris dagangan

jp789

jp789

jp789

JP789 situs slot deposit pulsa tanpa potongan menyediakan permainan terlengkap, deposit menggunakan indosat, tri, im3, smartfren, telkomsel 10 ribu tanpa potongan.