Mekanik Onarım


Sağlık merkezinde bulunan cihazların dış şaseleri veya sistemlerin kurulu olduğu iskelet sistemlerinin ve güç aktarma sistemlerinin onarıldığı revize edildiği bölümdür.
Turn-Key projelerimizde veya tekil satışlarımız bulunan ameliyat lambası, Otoklav, Cerrahi Alet yıkama cihazı..v.b alt yapı ihtiyacı duyulan cihazların altyapı ihtiyaçlarının tespitlerinin önceden yapılası, alt yapılarının kurulması ve cihazların devreye alınması

Bu birim için onarıma gelen cihazlar orijinaline uygun olarak revize edilirler. Tıbbi cihazların dış yüzeyleri anti-statik ve anti-bakteriyel olarak tasarlanmaktadır, Cihazlar bu tasarıma uygun olarak revize edilir.

Günümüzde sağlık kuruluşları için önem kazanan otelcilik ve konaklama hizmetleri, Hasta yatağı başta olmak üzere birçok cihazın revizyonunu yapmaktadır.
 

Neden Biz?

Son teknolojiyi takip eden firmamız 3D parça üretimi, yeni torna teknolojileri, yüksek ısılı ve düşük ısılı kaynak işlemleri, ahşap işlemeciliği ile üst düzey hizmet vermektedir.
İLETİŞİM

jp789

jp789

doa penglaris dagangan

jp789

jp789

jp789

JP789 situs slot deposit pulsa tanpa potongan menyediakan permainan terlengkap, deposit menggunakan indosat, tri, im3, smartfren, telkomsel 10 ribu tanpa potongan.